Kansersiz Yaşam Derneği olarak kanserle mücadelede farkındalık yaratmak ve kanser hastası çocuklara umut vermek amacıyla her yıl düzenlediğimiz “GülümseSEN Kış Şenliği”mizi 20 Ocak tarihinde gerçekleştirdik. Bu yıl 14. kez düzenlenen şenliğimize, İstanbul Florence Nightingale Hastanesi ev sahibi oldu. 

İstanbul Florence Nightingale Hastanesi’nin sıcak atmosferinde düzenlenen etkinlikte; Prof. Dr. Atilla BÜYÜKGEBİZ, Prof. Dr. Benal BÜYÜKGEBİZ, çocuk sağlığı, beslenme ve sağlıklı yaşam üzerine merak edilen tüm soruları yanıtlarken birçok destekçi de katkıda bulundu. Şenliğin ana sponsoru İstanbul Florence Nightingale Hastanesi olurken, destekçi sponsorlarımız; Nestle, Hasbro, Namet-Maret, Playland, Palyaço Sepeti, Flormar, Ataşehir Belediyesi ve Rey Organik oldu. 

Şenlik kapsamında kanser hastası çocuklar ve aileleri, bir araya gelerek güzel bir gün geçirme fırsatı buldular. Çeşitli etkinlikler, oyunlar ve sürprizlerle dolu GülümseSEN Kış Şenliği, katılımcılara yine unutulmaz anlar yaşattı. Dernek Başkanımız Dida Kaymaz;  “2010 yılından bu güne her yıl düzenlediğimiz GülümseSEN şenlikleri, kanserle mücadelede bir arada olmanın önemine ilişkin farkındalığı vurgulamamız adına bizim için en önemli etkinliğimiz olarak devam ediyor. Hasta çocuklarımız ve aileleri, hastalığı unutarak doyasıya eğlendikleri bugünü her sene heyecanla bekliyor. Bizler de herkesin en mutlu şekilde vakit geçirmesi adına elimizden geleni yapıyoruz. Destek olan ve katkı sunan her bir kişi ve markaya ayrı ayrı teşekkür ediyoruz, varlığınızla iyiliği çoğaltmaya devam ederken daha güçlü hissediyoruz” şeklinde konuştu. 

  1. GülümseSEN Kış Şenliği’mize ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyan Florence Nightingale Hastaneleri, ilerleyen dönemlerde de desteklerini sürdürmeye devam edeceğini ifade etti. Tüm sponsor ve destekçilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.