Kansersiz Yaşıyorum

Herkes için “sağlık bir seçim” olabilsin diye farkındalık, bağış ve motivasyon projeleri gerçekleştiriyoruz.
“Kansersiz Yaşıyorum” hareketi; hastalığa hiç yakalanmadan önlemenin önemine dikkat çekerek, “sağlık bir seçim, kansersiz hayat mümkün” diyebilmek için planlandı. Projeye sanatçı, sporcu, gazeteci, iş insanı gibi sosyal hayatın önemli isimleri destek oldular.

 

Kanseri önleme ve sağlıklı yaşam biçimini yaygınlaştırma hedefiyle, MSD Türkiye’nin koşulsuz katkıları ve ünlülerimizin de gönüllü desteğiyle hazırlanan projede sağlıklı yaşamın olmazsa olmazı beslenme, spor ve bedensel hareket, moral-motivasyon, uyku düzeni, mutlu bir yaşam gibi konuların önemi vurgulanıyor.

Kansersiz Yaşam hareketimize bireysel katkı sağlayan ünlülerimiz, kanser hastalığıyla mücadele etmiş çocuklarımızla birlikte verdikleri pozlarda, sağlıklı yaşama dikkat çekiyorlar.

Ayrıca kendi sosyal medyalarında #gururpozum #kansersizyaşıyorum etiketleriyle paylaştıkları “sağlıklı yaşam fotoğrafları” ile kampanyamızı destekliyor ve herkesi sosyal medyada kendi “gurur pozu”nu vermeye davet ediyorlar.

Kansersiz Yaşıyorum kampanyamız ile sağlıklı yaşam tarzını özendirerek, herkesin ertelediği ya da farkında olmadan vazgeçtiği ulaşılabilir hedeflerini yeniden ön plana çıkarmayı ve kanseri önlemede yaşam tarzının önemine dikkat çekmeyi hedefliyoruz.

Projeye katılan isimler: Emre Altuğ, Melis Özer, Berkay Vardar, Fulya Soybaş, Orkun Ün, Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna, Zeynep Yılmaz, Dida Kaymaz, Ece Şirin, Cemil Dinçmen, Ece Vahapoğlu, Dr. Cem Yılmaz, Dr. Pelin Erbil.