Kansersiz Yaşıyorum

“Kansersiz Yaşıyorum” hareketi; hastalığa hiç yakalanmadan önlemenin önemine dikkat çekerek, “sağlık bir seçim, kansersiz hayat mümkün” diyebilmek için planlandı. Projeye sanatçı, sporcu, gazeteci, iş insanı gibi sosyal hayatın önemli isimleri destek oldular.

Kanseri önleme ve sağlıklı yaşam biçimini yaygınlaştırma hedefiyle, MSD Türkiye’nin koşulsuz katkıları ve ünlülerimizin de gönüllü desteğiyle hazırlanan projede sağlıklı yaşamın olmazsa olmazı beslenme, spor ve bedensel hareket, moral-motivasyon, uyku düzeni, mutlu bir yaşam gibi konuların önemini vurguladık. 

Kansersiz Yaşam hareketimize bireysel katkı sağlayan ünlülerimiz, kanser hastalığıyla mücadele etmiş çocuklarımızla birlikte verdikleri pozlarda, sağlıklı yaşama dikkat çektiler.

Ayrıca kendi sosyal medyalarında #gururpozum #kansersizyaşıyorum etiketleriyle paylaştıkları “sağlıklı yaşam fotoğrafları” ile kampanyamızı destekliyor ve herkesi sosyal medyada kendi “gurur pozu”nu vermeye davet ediyorlar.

Projeye katılan isimler:  Berkay Vardar, Dr. Cem Yılmaz, Cemil Dinçmen, Danilo Zanna, Dida Kaymaz, Ece Şirin, Ece Vahapoğlu, Emre Altuğ, Fulya Soybaş, Mehmet Yalçınkaya, Melis Özer, Orkun Ün,  Dr. Pelin Erbil, Somer Sivrioğlu, Zeynep Yılmaz.

“Kansersiz Yaşıyorum” projesinin fotoğraf çekimlerini yapan Muhsin Akgün’e teşekkürlerimizi sunarız.