Kanser hastası çocuklar ve aileleri için her yıl düzenlediğimiz geleneksel GülümseSEN Yaz Şenliği, bu yıl 8 Haziran’da 400 kişinin katılımıyla KüçükÇiftlik Park’ta 15. kez yapıldı.

Kanserle mücadele eden çocuklar ve ailelerine unutulmaz anlar yaşatmak amacıyla gönüllüler ve destekçiler bir araya geldi. Etkinlikte çocuklar ve aileleri; sanat, drama, takı, seramik atölyeleri, sihirbaz gösterileri, yoga, zumba, yüz boyama, nefes çalışmaları, şarkılar ve sürpriz hediyelerle dolu bir gün geçirdi. Her çocuğa bir gönüllünün eşlik ettiği şenlikte, anneler de kendilerine özel etkinliklerle farklı bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşadı.

Yönetim Kurulu Başkanımız Dida Kaymaz, 15. GülümseSEN Şenliği’ni düzenlemenin mutluluğunu şu ifadelerle paylaştı: “14 yıldır ‘kanserin en etkili tedavi yöntemi moral ve gülümsemektir’ diyerek gerçekleştirdiğimiz GülümseSEN şenliklerinde, çocukların moral ve motivasyonlarını artırmayı, doğayla iç içe oldukları kaliteli etkinliklerle hem ruhsal hem de fiziksel olarak iyi hissetmelerini sağlamayı hedefliyoruz. Kurumsal sponsorlarımız ve bireysel destekçilerimizin katkılarıyla gün boyunca sunulan çeşitli ikramlar, hastalıkları nedeniyle kutlayamadıkları doğum günleri için üflenen pastalar, gönüllü olarak katılan ünlülerimizle çektirilen fotoğraflar, bir etkinlikten diğerine koşuşturmaları, bugünü onlar için heyecanla beklenen bir gün haline getiriyor. Bu güzel günü gerçekleştirmemizde destek olan tüm sponsorlarımıza ve kanserle mücadele eden ailelerimizin yanında olan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Çocuklarımızın ve ailelerin gülümsemelerine katkıda bulunan herkese minnettarız.”

KüçükÇiftlik Park’ın mekan sponsorluğunda gerçekleştirilen 15. GülümseSEN Şenliği’nin bu yılki sponsorları: Danone, Bade Natural, Balon Fabrikası, Ashley Joy, Hasbro, Nescafe, Hamdi Restoran, Playland, Keks Bakery, İBB, Eker, Zuhal Müzik, Gümrük Müşavirleri Derneği, Gizce, Thalia, Versew, TheNewLab, Uludağ, Pin, Dominos, Playdate, Keskin Color, Ayder, Avon, Highlights, Simit Sarayı, The Purest Solutions, Happ Health, Metro Turizm, Juilis Meinl, Medical Park Göztepe Hastanesi ve VolarRoastry oldu.

Tüm destekçi ve bağışçılarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.