Kanser hastası çocuklar ve aileleri için geleneksel olarak düzenlediğimiz GülümseSEN Şenliğimizi, bu yıl 9 Haziran Perşembe günü 350 kişilik bir katılımla, Kemerburgaz Kent Ormanı içindeki Yeni Bir Yaşam etkinlik alanında gerçekleştirdik. 

KAYD Gençlik ve KAYD Sosyal Komitelerimizin ve Derneğimizin tüm gönüllü kişi ve kuruluşlarının destekleriyle hayata geçirdiğimiz bu özel günümüzde; çocukların morallerini yükseltmeyi, doğa içinde oyuncak ve etkinliklerle onları buluşturarak motivasyonlarını artırmayı, açık büfe yemeklerle günlerini şenlendirmeyi amaçladık.

Yıl içinde tedavilerinden dolayı doğum günlerini kutlayamayan çocuklarımız için de doğum günü pastaları kesildi, ziyafet sofraları hazırlandı. Değerli oyuncu Çağrı Atakan’ın katılımı, şarkıcı Ege Balkız’ın performansı ile şarkılar söylendi. Uçurtma atölyesi, spor, yoga, nefes çalışmalarıyla dolu geçen gün, akşam 20.00’ye kadar sürdü. Sanat atölyeleri, şişme oyuncaklar, masa oyunları, karaoke, maskeler ve kostümlerle eğlenceli anılar oluşturuldu.

Mekan sponsorluğuyla destek veren Yeni Bir Yaşam’a, etkinliğimiz için lojistik destek veren İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ve varlıklarıyla bize güç veren değerli kurum ve kişilere gönülden teşekkür ederiz.

Destekçilerimiz

Acun Medya

Balon Fabrikası

CA Games

Chiva Eğitim

Develi 1912

Dominos 

Eau Thermale Avene

Pierre Fabre Türkiye

The Decor Art

Fabric House Creative

Flormar Türkiye

GymKids

Hamdi Restaurants

Hande Onal Bakery

İstanbul Büyükşehir Belediyesi

Koska Helva

Mila Doğal Kaynak Suyu

Pernigotti Türkiye

Soulmate Coffee & Bakery

Sunman Oyuncak

Şişli Belediyesi

TV8

Uçurtma Atölyesi

Nakşiler Mücevherat

Ülker

Uludağ İçecek

Varan Lezzet Durağı

Yeni Bir Yaşam

Most Creative