Medical Park Hastaneler Grubu’na ait olan Happ Health dijital sağlık platformu ile iş birliği yaparak, kanserle mücadelede farkındalık yaratma hedefi doğrultusunda attığı önemli adımlara bir yenisini daha ekledik. 

The Peggi Co. ajans kurucusu Pelin Ertürk ev sahipliği yaptığı, Glens İstanbul’da gerçekleştirilen bu anlamlı iş birliği kapsamında, sağlık hizmetlerine erişimde kilit rol oynayan ve kanser taraması konusunda önemli bir adım olan 50 check-up hediye edilecek. Ayrıca, Şubat ayının sonuna kadar Happ Health uygulaması üzerinden alınan Check-up paketlerinde geçerli MORKURDELE kupon kodu ile tüm Medical Park Hastaneleri’nde %20 indirimle check-up yaptırılabilecek.

Genel Müdürümüz Seda Yakut Tütüncü; iş birliğinin önemine vurgu yaparak, “Gücümüz Farkındalık” sloganıyla gerçekleştirilen bu iş birliğinin, kanserle mücadelede toplumun bilinçlenmesine katkı sağlayacağını, ayrıca erken teşhisin önemini vurgulamak ve toplumun sağlık bilinci konusunda destek olmak adına önemli bir adım olduğunu ifade etti. 

Lansmanda açılış konuşmasını Happ Health Proje Yönetim Müdürü Duygu Özdemir gerçekleştirdi ve değerli konuşmacıların katılımıyla gerçekleşen, panel oturumları da düzenlendi. Moderatörlüğünü Zeynep Soylu’nun yaptığı lansmanda, panelist olarak Uzm. Dr. Şaban Seçmeler, Uzm. Dr. Muzaffer Aloğlu, Uzm. Dyt. Gözdenur Çavuş Uka ve Uzm. Psk. Yağmur Akbulut yer aldı. Panelde hasta ve hasta yakınları için oldukça önemli olan; tedavi türleri, erken teşhis, yas ve kayıp süreci gibi konulara değinildi.

Lansmana katılan influencerlar arasında Serap Korkmaz Arslan, Merve Oflaz, Mina Ceran, Jennifer Boyner gibi isimler vardı.