Aylık Bülten > 2019 Aylık Bültenleri > Temmuz 2019 Aylık Bülten

Bu bayramda bağışlarınızla Kansersiz Yaşam`a destek olarak SAĞLIKLI ve UMUT dolu yarınlara ortak olabilirsiniz
Bağışlarınız için:
Banka: YAPI KREDİ BANKASI
Şube Adı: Perşembepazarı
Hesap Adı: KANSERSİZ YAŞAM DERNEĞİ
Şube kodu: 231
IBAN NO: TR 93 0006 7010 0000 0093 9805 60
Alaçatı`da UMUT GECESİ... Dora Magazin tarafından Alaçatı Cahide`de düzenlenecek yemekli ve eğlenceli gecenin geliri derneğimize bağışlanacak. Çeşme`de olacak herkesi heyecanla bekliyoruz. Bizi Çeşme`de de yalnız bırakmayın. Yerinizi ayırtmak için haydi bize ulaşın. info@kayd.org.tr
Hafta sonu gerçekleşen Sweat Fest’te bizim için adım atan herkese çok teşekkür ederiz.
İnternette alışveriş yaparken, iyilikkazansin.com üzerinden Kansersiz Yaşam Derneği’ni seçerek her alışverişte kansere karşı farkındalıkta UMUT’ları çoğaltabilirsiniz.
Siz de nikah şekeri yerine başka hayatlara umut olmak isterseniz info@kayd.org.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Hafta sonu miniklerimizi Emre Acar ve arkadaşları ziyaret ettiler ve kendilerine oyuncaklar hediye ettiler. Gençlik Komitemizden Mustafa Taşsever`in organize ettiği bu güzel ziyarette miniklerimiz çok güzel ve eğlenceli vakitler geçirdiler. Bu güzel düşünceleri için Emre Acar ve arkadaşlarına çok teşekkür ederiz.

Sarıyer Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastahanesi Ziyareti!

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ziyareti

Gençlik Komitemizden Mustafa Taşsever ve Kansersiz Yaşam Derneği Gönüllüleri Esra Karul ve Dilan Arslan Cumartesi günü çocuklarımızı ziyaret ettiler. Miniklerimize sosis balon ve mini bir sihirbazlık gösterileri yapan ekibimiz onlar ile çok eğlenceli vakit geçirdiler. Kendilerine bu güzel gün için çok teşekkür ederiz.
daha fazlasını görmek için lütfen görselin üzerine tıklayınız
Yükleniyor...