Satırlardan Yükselen Şarkılar dinletisi İzmir Yeni Hayat Gelişim Merkezi’nde gerçekleşti.Bi Arkadaşın Başına Gelmiş kitabında yer alan hikayelerin canlı gitar performansları ve solistlerin seslendirdiği şarkılar eşliğinde dinleyicilerle buluştuğu Satırlardan Yükselen Şarkılar dinletisi İzmir Yeni Hayat Gelişim Merkezi’nde gerçekleşti. Elde edilen geliri sağlıklı ve umut dolu yarınlar için derneğimize aktarılan bu etkinlikte emeği geçen ve katılarak bizleri yalnız bırakmayan herkese yürekten teşekkür ediyoruz. 

Bu Sefer Pedallar Umut İçin Dönüyor!


Duyarlı ve sevgiyle atan kalplerle yolumuzun kesişmesi 8 yılda dokunduğumuz 415.000 yaşama ulaşmamız için kanatlarımızı daha güçlü, umutlarımızı daha canlı kıldı. Sevgili Kadir Çapkın bizlerle birlikte daha çok yaşama dokunmak ve umut olmak için bireysel sosyal sorumluluk kampanyasını Kansersiz Yaşam için sürdürme kararı aldı. 30 Haziran - 01 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleştireceği Güney Asya Bisiklet Turu’na Derneğimiz için bağış toplamak, farkındalık yaratmak ve sağlıklı bir geleceğe katkıda bulunmak için çıkan Kadir Çapkın; Malezya, Tayland, Kamboçya, Endonezya ve Singapur’da muson yağmurları altında toplam 6.000 KM pedal çevirmek için yola çıktı.

Yapacağınız bağışlarla Sevgili Kadir’e #bizimicindegez diyerek adınızı ya da sevdiklerinize iletmek istediğiniz notları belki de hiç görmediğiniz bu 5 ülkede ölümsüzleştirmek bu projenin en keyifli aşamalarından biri olacak... Unutmayın, sizlerin bırakacağı bu güzel anılar umut dolu bir gelecekte yerini alacak! Bu harikulade güzergahta gerçekleşecek tura tanık ve hatta notlarınız ve anılarınızla dahil olmak için derneğimize ait sosyal medya hesaplarını ve @bizimicindegez Instagram hesabını takipte kalın. Umut dolu ve sağlıklı yarınlarda bir arada olmak dileğiyle…

15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü


Demokrasinin ve birlik olmanın gücüne inancımızla, şehitlerimizi saygıyla anıyoruz...

Kansersiz Yaşam Dikiş Atölyesinden Merhaba!


Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yepyeni bir proje ve yepyeni umutlar yeşeriyor. Hastanedeki annelerimizin ve çocukların sosyal hayata entegrasyonu ve işgücüne katılarak ekonomik özgürlüklerinin sağlanması amacıyla yürüttüğümüz projelere sevgili Yusuf Can Dirik’in öncülüğünde bir yenisi ekleniyor.

Kansersiz Yaşam Dikiş Atölyesi için Derya Baltalı, Gül Kızılkaya, Tuğçe Ozocak ve Başak Sanaç Tanrıverdi’nin bağışlarıyla alınan makineler, kumaşlar ve iplikler 20 Temmuz 2018’de Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne teslim edildi.

İlerleyen zamanda gelişerek büyüyecek olan bu proje için her birimiz annelerimiz adına çok umutlu ve heyecanlıyız. Destekleri için Yusuf Can Dirik ve tüm destekçilere yürekten teşekkürlerimizle...

Bağışlarınızla Kansersiz Yaşam’a Destek Olabilirsiniz!


2010 yılından bugüne Kansersiz Yaşam Derneği olarak gönül üyelerimiz, destekçilerimiz ve bizlerle bir olan dostlarımızla 415.000 kişinin yaşamına dokunduk. Sağlıklı ve umut dolu bir gelecek için sizlerin de katkılarıyla daha hızlı yol alabiliriz.

Gerçekleştirdiğimiz moral & motivasyon etkinliklerine, bilgilendirme & bilinçlendirme faaliyetlerine, yataklı servis ve yaşam alanı yapılandırma projelerimize sizler de bağışlarınızla katkıda bulunabilirsiniz.
Bağışlarınız için: 
Banka: YAPI KREDİ BANKASI
Şube Adı: Perşembepazarı
Hesap Adı: KANSERSİZ YAŞAM DERNEĞİ
Şube kodu: 231
IBAN NO: TR 93 0006 7010 0000 0093 9805 60

Kansersiz Yaşam Derneği Gençlik Komitesi yeni etkinlik dönemine bomba gibi projelerle hazırlanıyor. 


Gençlik Komitesi Başkanı Kübra Karataş, Asbaşkan Özge Demirel ve Dernek Genel Müdürümüz Petek Kışlalı`nın katılımıyla, harikulade projeler için gönüllü olan heyecanlı ve çok değerli bir ekip 25 Temmuz 2018’de gerçekleşen toplantıda bir araya geldiler. Eylül ayı itibariyle dinamik ve yaratıcı projelerle sağlıklı ve umut dolu yarınlarda birlikte olmak için tüm enerjimizle çalışmaya devam ediyoruz. 
Yükleniyor...