Aylık Bülten > 2019 Aylık Bültenleri > Şubat 2019 Aylık Bülten

1 Şubat 2019 Ayın rengi Kemik İliği KanseriHer kanser türünün bir rengi olduğunu biliyor muydunuz? Kanser çeşitleriyle ilgili farkındalık yaratmak amacıyla her ayımız bir kanser kurdelesi renginde.  Şubat ayımızın rengi Kemik İliği Kanseri! 

14 Şubat 2019 Sevgi Günü

Sevgi günü sertifikasıyla sevdikleriniz adına bağışta bulunun, sevginizin gücüyle başka yaşamlara anlam, hayat katın.  Sertifikanızı dilerseniz dijital ortamda dilerseniz baskılı olarak isme özel hazırlayıp gönderebilirsiniz.  Sevgi günü ve daha birçok özel gün sertifikamız için  kayd.org.tr/tr/ozel-gun-bagisi adresini ziyaret edebilirsiniz

Bi Notaya da Sen Bas Basın Toplantısı

Kansersiz Yaşam Derneği, Zuhal Müzik ile bir araya gelerek "Bi Notaya da Sen Bas" adı altında imza attığı yeni projesini dün Zuhal Müziğin ev sahipliğinde düzenlenen basın toplantısıyla birlikte duyurdu.
Kansersiz Yaşam Derneği Gençlik Komitesi’nin liderlik ettiği "Bi Notaya da Sen Bas" Projesi ile 7’den 70’e herkesin katılabileceği Zuhal Müzik mağazalarında yapılacak ritim atölyeleri düzenleyerek elde edilen tüm gelir, Kansersiz Yaşam Derneği`ne bağışlanacak. Bu proje için ünlü isimlerin desteği ile hazırlanan özel tanıtım spotları, sanatçılarımızın da yer aldığı etkinlikte ilk defa basına gösterildi.
Burak Arslan ve Yönetmen Tülay İbak tarafından, ayrı ayrı iki farklı konsept olarak hazırlanan "Bi Notaya da Sen Bas" projesi tanıtım spotlarında Bahar Süer, Başak İlhan, Burak Arslan, Burak Sevinç, Celil Nalçakan, Derya Bedavacı, Feride Hilal Akın, Hakan Altun, Jessica May, Kadir Doğulu, Kutsi, Özge Özder, Özgün, Sema Şimşek, Serenay Aktaş, Sinan Albayrak, Sinan Güleryüz, Vildan Atasever, Yunus Günçe, gibi ünlü isimler yer alıyor. Basın toplantısında projeyi anlatmak üzere Kansersiz Yaşam Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dida Kaymaz, Kansersiz Yaşam Derneği Gençlik Komitesi Başkanı Kübra Karataş ve Zuhal Müzik Marka Temsilcisi Umur Sungurlu’nun yanı sıra Yönetmen Tülay İbak ve Burak Arslan ile birlikte projede yer alan Bahar Süer, Başak İlhan ve Burak Sevinç katıldı. 

Adım Adım Makarna Partisi

Adım adım tarafından düzenlenen geleneksel Makarna Partisinde Runatolia Maratonunda Sporcu Meleklerimizle birlikte adımlarını iyilik peşinde atanlarla bir araya geldik. Bizimle adımlarını atmaya karar verip kansersiz yaşam ailesine katılan herkese çok teşekkür ederiz 
Çocukların umudunu bir mesajınızla çoğaltın.  Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi`nde yer alan İstanbul`un İLK ve TEK devlete ait Çocuk Kemik İliği Nakil Ünitesi Teçhizat Tamamlama Projesine destek vermek için "UMUT" yaz 4381`e gönder. Çünkü, Çocuklar Yaşamalı!

Ahad Saadi’nin ‘Kökler ve Değerler’ temalı Azernegati Sergi Açılışı 

Ahad Saadi’nin ‘Kökler ve Değerler’ temalı Azernegati sergisi açılışından kareler... 

Elde edilecek gelirin bir kısmı derneğimize bağışlanacak olan bu sergiye 27 Şubat - 27Mart tarihleri arasında tüm sanatseverleri bekleriz.
daha fazlasını görmek için lütfen görselin üzerine tıklayınız
daha fazlasını görmek için lütfen görselin üzerine tıklayınız
daha fazlasını görmek için lütfen görselin üzerine tıklayınız
Yükleniyor...