Aylık Bülten \ 2019 Aylık Bültenleri \ Şubat 2019 Aylık Bülten

<<< geri

1 Şubat 2019 Ayın rengi Kemik İliği KanseriHer kanser türünün bir rengi olduğunu biliyor muydunuz? Kanser çeşitleriyle ilgili farkındalık yaratmak amacıyla her ayımız bir kanser kurdelesi renginde.  Şubat ayımızın rengi Kemik İliği Kanseri! 

14 Şubat 2019 Sevgi Günü

Sevgi günü sertifikasıyla sevdikleriniz adına bağışta bulunun, sevginizin gücüyle başka yaşamlara anlam, hayat katın.  Sertifikanızı dilerseniz dijital ortamda dilerseniz baskılı olarak isme özel hazırlayıp gönderebilirsiniz.  Sevgi günü ve daha birçok özel gün sertifikamız için  kayd.org.tr/tr/ozel-gun-bagisi adresini ziyaret edebilirsiniz

Bi Notaya da Sen Bas Basın Toplantısı

Runatolia (Antalya) Maratonu 3 Mart 2019’da koşulacak! Kansersiz Yaşam Derneği`nin Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi KİT Teçhizat Tamamlama Projesi için atılacak çok adım var. Maratona kaydolmak için son gün 28 Şubat!
Sen de sağlıklı bir gelecek ilk adımını atarak https://runatolia.com/runatolia-kayitlar adresinden maraton kaydını yaptırabilir; soruların için bizlere adimadim@kayd.org.tr adresinden ulaşabilirsin!

Adım Adım Makarna Partisi

Adım adım tarafından düzenlenen geleneksel Makarna Partisinde Runatolia Maratonunda Sporcu Meleklerimizle birlikte adımlarını iyilik peşinde atanlarla bir araya geldik. Bizimle adımlarını atmaya karar verip kansersiz yaşam ailesine katılan herkese çok teşekkür ederiz 
Çocukların umudunu bir mesajınızla çoğaltın.  Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi`nde yer alan İstanbul`un İLK ve TEK devlete ait Çocuk Kemik İliği Nakil Ünitesi Teçhizat Tamamlama Projesine destek vermek için "UMUT" yaz 4381`e gönder. Çünkü, Çocuklar Yaşamalı!

Ahad Saadi’nin ‘Kökler ve Değerler’ temalı Azernegati Sergi Açılışı 

Ahad Saadi’nin ‘Kökler ve Değerler’ temalı Azernegati sergisi açılışından kareler... 

Elde edilecek gelirin bir kısmı derneğimize bağışlanacak olan bu sergiye 27 Şubat - 27Mart tarihleri arasında tüm sanatseverleri bekleriz.
daha fazlasını görmek için lütfen görselin üzerine tıklayınız
daha fazlasını görmek için lütfen görselin üzerine tıklayınız
daha fazlasını görmek için lütfen görselin üzerine tıklayınız
Yükleniyor...