Aylık Bülten > 2019 Aylık Bültenleri > Mart 2019 Aylık Bülten

1 Mart 2019 Ayın rengi Mide Kanseri

Her kanser türünün bir rengi olduğunu biliyor muydunuz? Kanser çeşitleriyle ilgili farkındalık yaratmak amacıyla her ayımız bir kanser kurdelesi renginde.  Mart ayımızın rengi Mide Kanseri! 

Bi Notaya da Sen Bas Video Klibimiz

Zuhal Müzik ile bir araya geldiğimiz ‘’Bi Notaya da Sen Bas’’ adlı projemizin video klibi yayında.
"Bi Notaya da Sen Bas" Projesi ile 7’den 70’e herkesin katılabileceği Zuhal Müzik’te yapılacak ritim atölyelerinden elde edilecek tüm gelir, derneğimize bağışlanacak. 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun

8 Mart Kadın mottosuyla SİOTalks - İlham Veren Konuşmalar II Serisi`nde Derneğimizin Yönetim Kurulu Başkanı Dida Kaymaz  konuşmacı oldu.
"Bizim gücümüz var gücü olmayanlara güç katmak için" Kadın gücünü destekleyen Dijitalartı, TAFF Pictures, Thanx Mimarlık  8 Mart Dünya Kadınlar Gününde derneğimize bağış yaparak güçlerini bizimle paylaştı. Siz de bağışlarınızla bu güce ortak olun.

Özden Pelister`in Desteği İle Sinema Etkinliğimiz

Sevgili Özden Pelister`in desteği ile çocuklarımızı sinemaya götürdü.  Tamamen çocuklarımıza ayrılan sinema salonunda organik yiyeceklerle hem sağlıklı hem de çok keyifli saatler geçirdik.  Özden Pelister’e Kansersiz Yaşam Derneği olarak çok teşekkür ederiz.

TRT 1`den Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Kemik İliği Nakil Ünitesine Ziyaret


İstanbul`da kamuya ait İLK ve TEK olma özelliğini taşıyan, sizlerin desteği ile tamamladığımız Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi Çocuk Kemik İliği Nakil Ünitesi`nde TRT 1 ziyaretçimizdi. Başarı ile gerçekleştirilen ilk ilik nakli hastamızın durumu ile ilgili değerli sağlık ekibinden bilgi almalarının yanı sıra, Genel Müdürümüz Petek Kışlalı`dan da projemizi ve servisin kuruluş hikayesini dinlediler.
Bir Tık`la Hastanemizi Ziyaret Etmek İster misin?  

İstanbul`da kamuya ait İLK ve TEK servis olma özelliği taşıyan Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi Çocuk Kemik İliği Nakil Ünitesi Projemizin tamamlanmış halini bir tıkla gezebilirsin.
Tüm emeklerin, desteklerin amacına ulaştığını görmenin gurur ve mutluluğu bizler için paha biçilemez! Bağışlarıyla, destekleriyle, adımlarıyla, sms`leriyle bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza yürekten teşekkür ediyoruz... Miniklerimizin bir an önce tedavilerinin bittiği, arkadaşlarıyla sokaklarda koşup oynadığı günleri hep birlikte görmek dileğiyle! Bu odalar çocuklarımıza umut olsun, şifa olsun!  

Birlikte ne kadar güçlü, ne kadar büyük bir aile olduğumuzu görmeye hazır mısın? Yaptığımız özel çekim ile çocuklarımıza şifa olacak hastanemizi detaylı olarak gezmek için lütfen tıklayınız 

magazinci.com’dan Yılın Sosyal Sorumluluk Ödülü Derneğimize

magazinci.com’un “19. internet Medyası ve Yılın En İyileri Ödül Töreni”nde Yılın Sosyal Sorumluluk Ödülü derneğimize verildi. Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi`nde yaptığımız İstanbul`da kamuya ait İLK ve TEK olma özelliğini taşıyan Çocuk Kemik İliği Nakil Servisi Projemizle bu ödülü derneğimiz adına asbaşkanımız Ahmet Koraltürk aldı. Herkese çok teşekkür ederiz 
27 Şubat’ta gerçekleşen Ahad Saadi`nin Kökler ve Değerler Temalı Azarnegari Sergisinin açılış videosu Kansersiz Yaşam Derneği Youtube kanalında yayınlandı! ️ 
Elde edilecek gelirin bir kısmı derneğimize bağışlanacak olan bu eşsiz sergiye 24 Mart`a kadar tüm sanat severleri bekliyoruz. 
Dün gerçekleştirdiğimiz Kansersiz Yaşam Derneği Gençlik Komitesi olarak; projelerimizi, fikirlerimizi konuştuğumuz toplantımızdan mutlu bir kare.

Toplantımıza ev sahipliği yapan Shangri-La Bosphorus`a bizi ağırladığı için çok teşekkür ederiz. 
daha fazlasını görmek için lütfen görselin üzerine tıklayınız
daha fazlasını görmek için lütfen görselin üzerine tıklayınız
daha fazlasını görmek için lütfen görselin üzerine tıklayınız
daha fazlasını görmek için lütfen görselin üzerine tıklayınız
daha fazlasını görmek için lütfen görselin üzerine tıklayınız
Yükleniyor...