Aylık Bülten > 2019 Aylık Bültenleri > Eylül 2019 Aylık Bülten

GülümseSEN etkinliğimizde çocuklarımızın yüzünde gülümseme olan tüm destekçi ve gönüllülerimize yürekten teşekkür ederiz.
‘’Kral Şakir Korsanlar Diyarı’’ filmi vizyon öncesi ilk gösterimini çocuklarımız için yaptı. Sevgili Varol Yaşaroğlu’na, Greyder‘e ve BKM’ye bu etkinlik için çok teşekkür ederiz.
Diyetisyen İdil Ediboğlu doktorların onayladığı malzemelerle ayda 2 kere düzenli olarak Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Sarıyer Hamidiye Etfal Hastanesi’nde tedavi gören çocuklarla yemek atölyesi yapıyor. 
Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören 5 yaşındaki Enes’in en büyük hayali adaşı Enes Batur’la tanışmaktı. Enes‘in hayali dün gerçekleşti. Enes Batur’a çok teşekkür ederiz, kendisinden Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi ziyaret sözünü de aldık.
M Studio PR ev sahipliğinde, 31 Ekim 2019’da Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus`ta Kansersiz Yaşam Derneği’nin 10. kuruluş yılına özel Geleneksel Alışveriş Şenliği’nde, kanser hastası çocuklarımızın yaşamına dokunmak için sizleri de bekliyoruz. Detaylı bilgi için: 0530 896 86 77 etkinlik@mstudiopr.com
YaşaTIR 3 Ekim’de Balat İspark’tan yola çıkıyor! Umut dolu yolculuğumuz için bizi takipte kalın. Tüm destekçilerimize teşekkür ediyoruz. 3 Ekim günü 10.30’dan itibaren herkesi Galata Köprüsü Balat İspark’a kan vermeye, kök hücre bağışçısı olmaya bekliyoruz! Çukur oyuncuları bizleri de yalnız bırakmayacak.
Hıncal Bey, yarattığınız farkındalık için teşekkür ederiz
daha fazlasını görmek için lütfen görselin üzerine tıklayınız
daha fazlasını görmek için lütfen görselin üzerine tıklayınız
daha fazlasını görmek için lütfen görselin üzerine tıklayınız
Yükleniyor...