Aylık Bülten > 2019 Aylık Bültenleri > Ağustos 2019 Aylık Bülten

Gif’lerimiz yayında

Gif’lerimiz yayında! ‘’kansersizyasam’’ ve ‘’kansersiz yaşam’’ kelimelerini aratarak gif`lerimizi hikayenizde kullanabilirsiniz.
Alaçatı`da UMUT dolu bir gece... Dora magazin tarafından Alaçatı Cahide`de düzenlenen yemekli ve eğlenceli gecenin geliri derneğimize bağışlandı . Bizi Çeşme`de de yalnız bırakmayan, katılan herkese çok teşekkür ederiz. Alaçatı Cahide’nin Genel Müdürü Barış Demirtaş’a Dora Magazin’den Ceren Ağca ve Elif Atik’e de ayrıca teşekkür ederiz.
41. İstanbul Maratonu kayıtları devam ediyor. 3 Kasım’da umuda ve kansersiz yaşama doğru koşuyoruz.
Çukur Dizi oyuncularından Çağrı Atakan ve Cihangir Ceyhan, Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi’nde çocuklarımızı ziyaret etti. Kendilerine ziyaretleri için çok teşekkür ederiz. 
Biz çalışmaya devam ediyoruz. Siz de çocuklarımıza umut olmak isterseniz bağışlarınız için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 
Fuat Çapa`ya bu özel gününü bizimle paylaşıp çocuklara umut olduğu için çok teşekkür ederiz. 
Norseman nedir? Norveç`te Norseman`da Türkiye`yi temsil eden Sporcu Melek Şafak Koç yarıştığı 13 saat 8 dakikada ne yaptı? Sabah 05.00 tekneden 12 derece suya dalış, 3800 metre yüzdükten sonra hemen hızlı bir üst değiştirme ve 180 km bisiklet ile 3416 metre tırmanma, sonra tekrar hızlı bir üst değiştirme ve 42K koşarak 1819 metre tırmanma. Son 5 km videoda görünen kayalıkta kayak pistine tırmanışla bitiyor. Herkesin harcı değil. Helal olsun Şafak Koç ve takım arkadaşları.
daha fazlasını görmek için lütfen görselin üzerine tıklayınız
daha fazlasını görmek için lütfen görselin üzerine tıklayınız
Yükleniyor...