Sarıyer Etfal Hastanesi’ndeki miniklerimiz kartondan defterler yaparak keyifli bir gün geçirdi. Çocuklarımızın gülümsemelerinin şifa olması dileğiyle. 

HelpsSteps ile attığın her adım bir umut. AppStore ve GooglePlay’den HelpSteps uygulamasını indirerek umutlu yarınlar için adımlarınızı Kansersiz Yaşam Derneği’ne bağışlayabilir, kansersiz bir yaşam için harekete geçebilirsiniz.

Kansersiz Yaşam TV 2 Yaşında! 

2018 yılında hayata geçirdiğimiz kanserden korunmada ve kanserle mücadelede büyük rolü olan doğru bilgiye ulaşmanın öneminin farkında olarak yayına başladığımız Kansersiz Yaşam TV Projemiz ile bilinçli ve kansersiz bir yaşam için hızla ve kolaylıkla bilgiye ulaşmak amacıyla tüm gücümüzle faaliyetlerimize devam ediyoruz. http://www.kayd.tv

Gücünü iyiliğinden alarak özveriyle çaĺışan, sivil toplum kuruluşlarından oluşan bu platformun bir parçası olarak halkımıza ihtiyaçlarını omuz omuza ulaştırmaktan gurur duyacağız. 

YaşaTIR Elazığ‘a umut olmak için yola çıktı!

Sizlerin de desteğiyle Balat İsPark’ta 28 - 29 Ocak’ta Elazığ’a umut olmak için buluşarak 31 Ocak Cuma günü Elazığ’daki afetzedelerimize desteklerimizi ulaştırdık.

HelpSteps uygulamasında 100 milyon adım bağış hedefimize ulaştık! 

Attığımız her adımı iyiliğe dönüştürdüğümüz HelpSteps uygulamasında 100 milyon adım bağış hedefimize hep birlikte ulaştık. GooglePlay ve AppStore’dan indirebileceğiniz uygulama ile sizler de yeni hedefimiz olan 250 milyon adıma ortak olabilirsiniz, birlikten kuvvet doğacak.

Çukur dizi oyuncularından Çağrı Atakan #YaşaTIR’ı ziyaret etti! 

Çukur dizi oyuncularından Çağrı Atakan Elazığ’daki depremzedelerimiz için yola çıkan YaşaTIR’ı ziyaret etti. Umut olmak adına destekte bulunan ve destekçilerimizle birlikte zaman geçiren Çağrı Atakan’ a teşekkür ederiz. 

Çukur dizi ailesiyle Çukur’da Umut Var dedik!

Çukur dizi ailesiyle Çukur’da Umut Var dedik! Çukur oyuncularından Çağrı Atakan’ın ve yardımsever vatandaşlarımızın desteğiyle dolu dolu geçirdiğimiz iki günün ardından YaşaTIR Elazığ’daki depremzedelerimize ulaşmak için yola çıktı.  

Depremzedelerimize umut olmak için yola çıkan YaşaTIR Malatya Belediyesi’ne ulaştı. 

Depremzedelerimize umut olmak için yola çıkan YaşaTIR Malatya Belediyesi’ne ulaştı. Kansersiz Yaşam Derneği ailemiz ve Çukur dizi oyuncularıyla birlikte Malatya Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret ettik ve depremzedelerimize emanetlerimizi ulaştırdık. Bizlerle birlikte olan tüm destekçilerimize teşekkür ederiz.
daha fazlasını görmek için lütfen görselin üzerine tıklayınız
daha fazlasını görmek için lütfen görselin üzerine tıklayınız
Yükleniyor...