Sarıyer Etfal Hastanesi’ndeki miniklerimiz kartondan defterler yaparak keyifli bir gün geçirdi.


Help Steps uygulamasında 100 milyon adım bağış hedefimize ulaştık! 

Kansersiz Yaşam TV 2 Yaşında! 

2018 yılında hayata geçirdiğimiz kanserden korunmada ve kanserle mücadelede büyük rolü olan doğru bilgiye ulaşmanın öneminin farkında olarak yayına başladığımız Kansersiz Yaşam TV Projemiz ile bilinçli ve kansersiz bir yaşam için hızla ve kolaylıkla bilgiye ulaşmak amacıyla tüm gücümüzle faaliyetlerimize devam ediyoruz.  http://www.kayd.tv

Gücünü iyiliğinden alarak özveriyle çalışan, sivil toplum kuruluşlarından oluşan bu platformun bir parçası olarak halkımıza ihtiyaçlarını omuz omuza ulaştırmaktan gurur duyacağız. 


YaşaTIR Elazığ‘a umut olmak için Balat’taydı

Sizlerin de desteğiyle Balat İsPark’ta 28 - 29 Ocak’ta Elazığ’a umut olmak için kolları sıvadık.

Çukur dizi oyuncularından Çağrı Atakan YaşaTIR’ı ziyaret etti! 


Çukur dizi oyuncularından Çağrı Atakan Elazığ’daki depremzedelerimiz için yola çıkan YaşaTIR’ı ziyaret etti. Umut olmak adına destekte bulunan ve destekçilerimizle birlikte zaman geçiren Çağrı Atakan’ a teşekkür ederiz. 

Çukur dizi ailesiyle Çukur’da Umut Var diyerek yardımları yerine ulaştırdık

Çukur dizi ailesiyle Çukur’da Umut Var dedik! Çukur oyuncuları ve vatandaşlarımızın desteğiyle dolu dolu geçirdiğimiz iki günün ardından YaşaTIR Elazığ’daki depremzedelerimize ulaşmak için yola çıktı, yardımlar yerine ulaşırken Çukur oyuncuları ve Yönetim Kurulu üyemiz Mustafa Ceceli depremzede çocuklar ile vakit geçirdi.

Depremzedelerimize umut olmak için yola çıkan YaşaTIR Malatya Belediyesi’ne ulaştı

Depremzedelerimize umut olmak için yola çıkan YaşaTIR Malatya Belediyesi’ne ulaştı. Kansersiz Yaşam Derneği ailemiz ve Çukur dizi oyuncularıyla birlikte Malatya Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret ettik ve depremzedelerimize emanetlerimizi ulaştırdık. Bizlerle birlikte olan tüm destekçilerimize teşekkür ederiz.
Attığımız her adımı iyiliğe dönüştürdüğümüz Help Steps uygulamasında 100 milyon adım bağış hedefimize hep birlikte ulaştık. GooglePlay ve AppStore’dan indirebileceğiniz uygulama ile sizler de yeni hedefimiz olan 250 milyon adıma ortak olabilirsiniz, birlikten kuvvet doğacak.
daha fazlasını görmek için lütfen görselin üzerine tıklayınız
daha fazlasını görmek için lütfen görselin üzerine tıklayınız
daha fazlasını görmek için lütfen görselin üzerine tıklayınız
daha fazlasını görmek için lütfen görselin üzerine tıklayınız
daha fazlasını görmek için lütfen görselin üzerine tıklayınız
Yükleniyor...