Aylık Bülten > 2019 Aylık Bültenleri

Kansersiz Yaşam Derneği 2019 Haberleri


Kansersiz Yaşam Derneği’nin başarılarla dolu geçirdiği 10 yılını birbirinden değerli isimlerin katılımıyla kutladık.
Kansersiz Yaşam Derneği’nin 10. kuruluş yılına özel Geleneksel Alışveriş Şenliği M Studio PR ev sahipliğinde Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus`ta gerçekleşti. 


YaşaTIR bugün Balat İspark’tan yola çıktı!Bizimle olan başta Çukur dizi ekibi olmak üzere herkese çok teşekkür ederiz. Herkesi kan vermeye, kök hücre bağışçısı olmak için bekliyoruz! Çukur orada, sen nerdesin?

ARALIK

KASIM

EKİM

EYLÜL

GülümseSEN etkinliğimizde çocuklarımızın yüzünde gülümseme olan tüm destekçi ve gönüllülerimize yürekten teşekkür ederiz.

AĞUSTOS

Alaçatı`da UMUT dolu bir gece... Dora magazin tarafından Alaçatı Cahide`de düzenlenen yemekli ve eğlenceli gecenin geliri derneğimize bağışlandı . Bizi Çeşme`de de yalnız bırakmayan, katılan herkese çok teşekkür ederiz. Alaçatı Cahide’nin Genel Müdürü Barış Demirtaş’a Dora Magazin’den Ceren Ağca ve Elif Atik’e de ayrıca teşekkür ederiz.

TEMMUZ

Siz de nikah şekeri yerine başka hayatlara umut olmak isterseniz info@kayd.org.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HAZİRAN

Umut dolu bir geceydi. Bizimle olup umutları çoğaltan ve çoğaltacak olan herkese çok teşekkür ederiz 

MAYIS

Başkanımız Dida Kaymaz, Asbaşkanımız Zeynep Yılmaz ve Genel Müdürümüz Petek Kışlalı ile birlikte Çukur setini ziyaret ettik, çok keyifli zaman geçirdik 😊 Çukur oyuncularıyla bir araya gelerek projemizi anlattık, heyecanımıza ortak oldular 

NİSAN


ÇUKURDA UMUT VAR SOSYAL SORUMLULUK PROJEMİZ
Sen de Umut yazıp 4381`e sms at çocukların umudu ol! 

MART

TRT 1`den Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Kemik İliği Nakil Ünitesine Ziyaret

ŞUBAT

Bi Notaya da Sen Bas Basın Toplantısı
Kansersiz Yaşam Derneği, Zuhal Müzik ile bir araya gelerek "Bi Notaya da Sen Bas" adı altında imza attığı yeni projesini dün Zuhal Müziğin ev sahipliğinde düzenlenen basın toplantısıyla birlikte duyurdu.
Kansersiz Yaşam Derneği Gençlik Komitesi’nin liderlik ettiği "Bi Notaya da Sen Bas" Projesi ile 7’den 70’e herkesin katılabileceği Zuhal Müzik mağazalarında yapılacak ritim atölyeleri düzenleyerek elde edilen tüm gelir, Kansersiz Yaşam Derneği`ne bağışlanacak. Bu proje için ünlü isimlerin desteği ile hazırlanan özel tanıtım spotları, sanatçılarımızın da yer aldığı etkinlikte ilk defa basına gösterildi.

OCAK


Sporcu Melekler GülümseSEN Kış Şenliği 2019
Yükleniyor...