Aylık Bülten > 2019 Aylık Bültenleri > 2019 Aralık Aylık Bülten

Kansersiz Yaşam Derneği’nin başarılarla dolu geçirdiği 10 yılını birbirinden değerli isimlerin katılımıyla kutladık.

Gecenin sunuculuğunu üstlenen Ebru Akel’in açılış konuşmasının ardından sahneye çıkan Yönetim Kurulu Başkanı’mız Dida Kaymaz, gecenin anlam ve önemini anlattı. Onursal Başkanımız Yavuz Kocaömer’e derneğimize katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Bizler için çok kıymetli olan bu özel gecede YaşaTIR projesi ile bizleri destekleyen sevgili Yamaç Okur’a ve tam kadro katılan Çukur dizi ekibine desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Kansersiz Yaşam Derneği ailemizin emeklerinin karşılıklarını aldıkları ve birlikte eğlendikleri bu gecede kapanışta sahne alan Ozan Doğulu’ya ve değerli misafirlerimize teşekkür ederiz.

Kansersiz Yaşam Derneği ailesinin yıl dönümüne özel umut dolu 10. kuruluş yılı balomuzu gerçekleştirdik

Bizlerle birlikte her zaman çocuklarımıza umut ışığı olan ve bütün projelerimize tüm gücünü ve duygularını katan derneğimizin Eş Başkanı Zeynep Yılmaz Kansersiz Yaşam Derneği’nin hayatlara nasıl dokunduğundan bahsederek çalışmalarımızın büyük bir özveri ile sürdürüleceğini anlattı. 
Kansersiz Yaşam Derneği ailesinin 10. yıl dönümünü kutladığı ve çocukların yüzünde gülümsemeye sebep oldukları bu özel gecede yürekten sunuculuğu ile yanımızda olan Ebru Akel’e, bizleri tam kadro destekleyen Çukur dizi ailesine, sahne alarak konuklarımıza keyifli anlar yaşatan ve çocuklarımıza umut olmak için bir arada olduğumuz Ajda Pekkan’a, Ozan Doğulu’ya  ve Eser Yenenler’e çok teşekkür ederiz. Derneğimizin 10 yıllık emeğini ve projelerini kutladığı bu geceye ev sahipliği yapan Four Seasons Hotel İstanbul At The Bosphorus’a, emekleri için S Design, Staras Teknik Prodüksiyon’a ve LİV Hospital’a teşekkür ederiz. Konuklarımıza ikramları ve lezzetli sunumlarından dolayı Keyifli Tatlar’a, Dimes’e ve Pernod Ricard TR’ye teşekkür ederiz. 
6 Aralık’ta Kan ve Kök hücre bağışı toplamak ve bu konuda farkındalık yaratmak için YaşaTIR’ımızla Gaziosmanpaşa Meydanı’ndaydık. 
Sarıyer Etfal Hastanesi’ndeki miniklerimiz Kami Pastry & Cafe’de Etkinlik yaptı.
Engel olma farkında ol! Dünya Engelliler Günü Kutlu Olsun.
Ace of Mice 2020’de En iyi Roadshow dalında "Çukur’da UMUT Var" YaşaTIR ile finalistlerden biri olarak sunumumuzu yaptık.
2 ve 3 Aralık`ta Kan ve Kök hücre bağışı için Maltepe Meydanı`ndaydık.

1 Aralık Dünya AIDS Günü. HIV`i farket, farkındalık hayat kurtarır.
daha fazlasını görmek için lütfen görselin üzerine tıklayınız
daha fazlasını görmek için lütfen görselin üzerine tıklayınız
daha fazlasını görmek için lütfen görselin üzerine tıklayınız
Yükleniyor...