Our Projects

We are working to raise awareness everywhere in Turkey, from 7 to 70, to tell everyone that health is a standard of living that
can be chosen and to emphasize the importance of early diagnosis.

Sürekli Projelerimiz

SmileYou

With our SmileYOU project, which consists of in and out-of-hospital activities for morale, motivation and education, we aim to make children with cancer and their families smile by taking them away from their difficult conditions.

Yaşatır

2014 yılında başlattığımız proje kapsamında özel olarak tasarlanan, açıldığında 80 kişilik mobil konferans salonuna dönüşen tırımız; kanser hastalığının önlenmesi, erken teşhisin önemi, bilinçlendirme ve tarama amacıyla Türkiye’nin dört bir köşesine gidiyor.

Alışveriş Şenliği

2014 yılından beri düzenlediğimiz, artık gelenekselleşen Alışveriş Şenlikleri, halkımızın en çok katılım sağladığı etkinlerden biri olarak basının da yoğun ilgisini görüyor. Üst düzey marka ve tasarımcıların yer aldığı etkinliklerimize sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimleri de katılıyor.

Aile Yaşam Desteği

Kansersiz Yaşam Derneği olarak, 2020 yılında pandeminin getirdiği zorlukları göz önünde bulundurarak “Birlikte İyileşelim” adı altında “Aile Yaşam Desteği Fonu” oluşturarak bağış toplama kampanyası başlattık. Kampanya, İstanbul Valiliği tarafından izinli, onaylanan ve denetlenen bir çalışma olarak devam etmektedir.

 

Sporcu Melekler

Kansersiz Yaşam Derneği adına ulusal, uluslararası ve kurumsal spor etkinliklerine katılan her amatör ya da profesyonel sporcu bizim birer Sporcu Meleğimiz. Her biri formalarının sırtında, kanser hastalığına kaybettiğimiz çocuklarımızdan birinin adını taşıyor ve Melek olmuş çocuklarımızın adlarını yaşatarak, bu hastalığı yenmek için halen çabalayan diğer çocuklara umut oluyorlar.

Dönemsel Projeler

Kansersiz Yaşıyorum

Farkındalık Etkinlikleri

Girişimci Kansersiz Yaşam Anneleri

Kamu Hastaneleri Tedavi Alanı İyileştirme

Bireysel Yardım Kampanyaları

Onların Gözünden

Kahramanım Ol

Meme Okulu

Bir Notaya Da Sen Bas

Bilim Günleri

Uluslararası Barış İçin Bilim Konferansı

Bağış Yap

Bugünün kanser hastalarının yarının sağlıklı insanları olmalarına destek ol.
Bağış Yap

Projelerimize destek verebilir, bizimle birlikte yeni projeleri hayata geçirebilirsiniz!